Drobečková navigace

ES servis > Produkty a služby > Domácí telefony a vjezdové brány

Domácí telefony a videotelefony, vjezdové brány

 

Naše firma Vám nabízí také instalace či rekonstrukce systémů domovních telefonů. Nezáleží, zda potřebujete domácí telefon pro RD, bytový dům či bytový komplex, rádi Vám navrhneme a nainstalujeme systém přesně podle vašich požadavků.

Instalujeme systémy španělského výrobce Fermax a italského výrobce Videx. Oba systémy začínají možností jednoduché instalace od vstupních dveří objektu či branky k jednomu uživateli , ale poskytují i rozsáhlé instalace pro velké bytové domy o desítkách uživatelů.

Pro rekonstrukce stávajících, nefunkčních instalací domovní komunikace je zvláště vhodný dvouvodičový sběrnicový systém s digitální komunikací .

Pro náročnější uživatele jsou k dispozici instalace videotelefonních systémů, případně též kombinace klasické komunikace ke vstupním dveřím a interní komunikace po objektu, ať již pro rodinný dům s více uživateli, např. přízemí, patro, garáž, zimní zahrada, nebo v případě bytových domů recepce, správce apod.

Samozřejmostí je možnost dálkového otevírání vstupních dveří či možnost otevření oprávněným uživatelům číselným kódem nebo pomocí čtečky čipů a karet.

Domovní komunikace je důležitým prvkem instalace pro bezpečnost ve Vašem domě.

Montujeme  také elektrické pohony pro vjezdové brány, včetně zajištění samotné výroby brány a zámečnických prací.

 

 
 
 

 

 Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu či telefonicky.