Drobečková navigace

ES servis > Produkty a služby > Signalizační zařízení

Signalizační zařízení

Signalizace sestra - pacient

Firma ES servis, spol. s r.o je jednou z mála firem,  zabývajících se takovým segmentem trhu, jako jsou signalizační a komunikační systémy pro zdravotnictví, resp. komunikační systémy sestra-pacient.

Možnosti těchto systémů už dávno nekončí rozsvícením signálního světla a akustickým signálem, i když jsou samozřejmě instalace, kde má toto své opodstatnění. Dnešní komunikační systémy umožňují díky moderním technologiím sdružovat pod jeden celek více jednotlivých oddělení se samostatným provozem během dne a jejich sloučení pro noční či víkendový provoz s plnohodnotným zástupem jednotlivých oddělení navzájem, což umožňuje šetřit provozní náklady. Systémy umí rozlišit standardní a nouzové volání, komunikaci zdravotnického personálu mezi sebou. Je i možnost  IP nadstavby a také bezdrátových přenosných terminálů pro lékaře i sestry. Samozřejmostí je i záznam o délce jednotlivých volání, historie událostí a možnost dálkové správy po LAN síti.

Součástí naší nabídky je i vyvolávací zařízení pro ambulantní provoz, umožňující komunikaci až 8 ambulancí do dvou čekáren s otevíráním el. zámků a ovládáním signalizačních světel vstupte/nerušit.

V případě Vašeho zájmu Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku těchto komunikačních systémů. Vaši zakázku pak komplexně zrealizujeme, od projektové dokumentace, dodání a instalace systému, až po zaškolení personálu.

 Opravujeme i starší systémy signalizace výrobce Tesla Valašské Meziříčí:

- AZD 135- AZD 240

- AZD 440 - AZD 461

Opravujeme také signalizační systémy dalších výrobců:

- systém KZU výrobce Tesla Holomý

- systém ZSZ 32, ZDZ 40 a ZDZ 61

 

 

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu či telefonicky.