Drobečková navigace

ES servis > Produkty a služby > Požární a zabezpečovací systémy

Požární a zabezpečovací systémy

Elektronické požární systémy

V oblasti elektronické požární signalizace zabezpečujeme servis a montáž systémů EPS tuzemského výrobce Lites a.s. Servisujeme i starší systémy Tesla Liberec jako MHU 103 nebo MHU 106.

Z nových systémů požární signalizace pak MHU 108, MHU 109, MHU 110, MHU 113.

Ze zahraničích systémů požární signalizace pak provádíme montáž a servis systému Zettler, LOOP 500.

Zajišťujeme projektovou dokumentaci k realizaci elektronickým požárním systémům EPS, pravidelné revize a funkční zkoušky zařízení.

Elektronické zabezpečovací systémy

Zabýváme se realizací zakázek pro malé, střední i větší objekty, zajišťujeme připojení na pult centrální ochrany /PCO/.

Dodáváme a montujeme homologované systémy Omnia od italského výrobce Bentel, které vynikají příznivou cenovou hladinou na našem trhu. Řada ústředen Bentel Omnia uspokojí většinu požadavků na elektronické zabezpečení, od malých aplikací, až po velké a rozsáhlé systémy-128 smyček. Systém je rozšiřitelný pomocí sběrnicových expandérů a s výstupními expandéry umožňuje ovládat např. venkovní osvětlení při narušení objektu.

Dále montujeme bezdrátový, homologovaný zabezpečovací systém tuzemského výrobce Jablotron, známý též pod názvem zabezpečovací systém Oasis. Jedná se o velmi kvalitní, spolehlivý zabezpečovací systém s celou řadou připojitelných prvků EZS, v součinnosti s GSM nebo tlf. komunikátorem pak zároveň umožňuje na dálku pomocí autorizovaného volání či SMS zprávy ovládat elektrické spotřebiče. Vynikající vlastností tohoto systému je bezdrátový přenos informací mezi jednotlivými prvky systému, což umožňuje realizaci EZS i v obydleném domě bez nutnosti sekání či instalace kabelových rozvodů.

 

 

     
         
ezs-bentel.pdf ezs-jablotron.pdf   oasis-jablotron.pdf    
   
 
   

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu či telefonicky.